Home Mapa naszych podróży

Mapa naszych podróży

by Podroże z Mamą i Tatą

rawpixel-com-211022Nazbierało się tych podróży przez te wszystkie lata!!! Koniecznie musiałam stworzyć mapę, aby łatwiej było po nich nawigować. Szybko okazało się, że trzeba podzielić je na kilka mniejszych map. Po kliknięciu na niebieski znacznik wyświetla się link do naszego tekstu o tym miejscu. Zapraszam do buszowania po naszych mapach!

Polska z dzieckiem – jak sami łatwo stwierdzicie najwiecej wpisów mamy z Dolnego Śląska. Jest też kilka innych miejsc i propozycji na spędzenie weekendu z dzieckiem. Regularnie pojawiają się nowe.

Zwiedzając miasta tworzymy trasy, które uważamy za atrakcyjne dla dzieci tak było w przypadku Bielska-Białej, Poznania, Warszawy i Wrocławia.

Podczas wakacji zwiedziliśmy Góry Żytawskie zaraz za naszą zachodnią granicą.

Dłuższy, majowy wypad nad Jezioro Bodeńskie obfitował w liczne atrakcje.

Coraz częściej robimy wypady do Czech.

Ta strona używa ciasteczek w celach statystycznych. Jako blog podróżniczy Podróże z Mamą i Tatą dbamy o ochronę danych naszych czytelników. Wasze dane nigdy nie będą narażone na umyślne niebezpieczeństwo. Nie są one sprzedawane ani przekazywane podmiotom trzecim. Polityka prywatności obowiązuje wszystkie osoby odwiedzające nasz serwis. Szczegóły poznasz w naszej polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody możesz zrezygnować. Zgadzam się Dowiedz się więcej

Polityka prywatności i ciasteczek
%d bloggers like this: